• Okul Dergisi Basımı
    • Okul Dergisi Tasarımı ve Basımı

Okul Dergisi Basımı-Okul Dergisi Tasarımı

     Türkiye'de sadece Milli Eğitim Kurumlarına okul dergisi,okul gazetesi tasarımı ve basımı hizmeti vermekteyiz.Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

     Sadece okul dergisi ve okul gazetesi üzerine hizmet verdiğimizden dolayı uzman ekibimiz ile daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

     Zengin bilgi ve grafik arşivimiz sayesinde, okulunuzda çıkartmak istediğiniz okul dergisi bilgilendirici, eğlendirici ve bir o kadarda görsellik açısından ilgi çekici olmaktadır.

    Okul derginizin plan aşamasından tasarım ve basım aşamasına kadar sizinle fikir alışverişinde bulanarak derginizi en iyi şekilde çıkartmanıza yardımcı oluyoruz.

    Okul derginizin tasarımına başlanmasından itibaren biten her sayfa aynı gün size iletiliyor ve beğenmediğiniz kısımlar varsa siz beğenene kadar alternatifler sunuyoruz.Bu sayede okul derginizi adım adım takip etme şansını sizlere sunuyoruz.

    Siz tüm sayfaları beğenip tamam dedikten sonra okul derginiz minumum 10 maxsimum 15 işgünü içerisinde okulunuza ulaştırılacaktır.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret459832
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.70444.7233
Euro5.48095.5029
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 27° 19°
GOOGLE


 


Web'te Türkçe