Okul Dergisi Hazırlık ve Basım Aşaması

 

Okul Dergisi Hazırlık ve Basım Aşaması

1-Öncelikle okulunuzda çıkartmayı düşündüğünüz derginiz için bir isim bulmanız gerekmektedir.


2-Derginiz için Yayın Kurulu İnceleme Kurulu Reklam Kurulu oluşturmak.


3-Okul derginizin tasarım ve basım masraflarını karşılamanız için sponsorlar bulmanız gerekmektedir.


4-Okul derginizi çıkartmayı düşündüğünüz tarihten en az 1 veya 2 ay öncesinden derginizde yayınlanması için öğrencilerden bilgi toparlamak.


5-Okul dergisi için toparlanan bilgiler kategorilere ayrılmalı ve derginizde kaç sayfa olacağı belirlenmeli.


6-Toplanan bilgiler klasör klasör toplanmalı.Mesela içindekiler sayfası bilgisayarınızda bir klasör açıyorsunuz ve klasöre isim veriyorsunuz daha sonra yazılarınızı word formatında resimlerinizi orjinal haliyle bu klasöre atıyorsunuz.


7-Okul derginiz için toparladığınız materyalleri bize ulaştırmadan önce imla ve yazım kurallarını kontrol ediyorsunuz.Derginizin bilgileri hazır olduktan sonra bayrağı sizden biz alıyoruz ve tasarım aşamasına başlıyoruz.


8-Tasarım aşamasına başladığımız ilk günden itibaren tasarımı biten her sayfa aynı gün size ulaştırılıyor.Beğenmediğiniz sayfayı yeniden tasarlıyoruz.


9-Okul derginizin tasarımı komple bittikten sonra son kritikleri yapmak için size tekrar gönderiyoruz ve siz tamamdır dedikten sonra basım aşamasına geçiyoruz.


10-Okul derginizin tasarım ve basım aşaması elimizdeki işin yoğunluğuna göre değişsede minumum 10 gün maxsimum 15 gün içerisinde derginiz okulunuza teslim edilir.

www.okuldergisibasimi.com

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret495574
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Hava Durumu
GOOGLE


 


Web'te Türkçe